Kontakt

Kontakt oss

Vi ønsker å gi deg et minnerikt NM. Enten du er løper, publikum, frivillig eller del av støtteapparatet skal vi gjøre alt vi kan for å hjelpe deg slik at din deltakelse blir så bra som mulig.  

Lurer du på noe håper vi du vil finne det du leter etter her på nettsiden eller vår facebookside.
Finner du ikke det du leter etter, kan du fylle ut skjemaet og vi vil ta kontakt med deg så snart vi har anledning.

E-post
info@skinm2020.no

Eller benytt kontaktskjemaet

Organisasjon

Arne Madsen Leder org. kom. arne@skinm2020.no 900 22 792
Ingunn Lysaker Norbom Nestleder org. kom. ingunn@skinm2020.no 918 65 766
Kenneth Holth Rennleder kenneth@skinm2020.no 934 64 307
Håvard Bøygård Økonomiansvarlig havard@skinm2020.no 952 38 307
Tommy Svendsrud Sikkerhet, trafikk og parkering tommy@skinm2020.no 906 89 820
Lars Even Mehlum Logistikkansvarlig lem@skinm2020.no 474 71 636
Leif Ludvigsen Arrangementsansvarlig leif@skinm2020.no 908 53 592
Petter Ludvigsen Arenasjef petter@skinm2020.no 906 14 300
Vibeke Hald Langen Kommunikasjonsansvarlig vibeke@skinm2020.no 913 61 493
Per-Jan Brekke Pressesjef per-jan@godtsagt.no 926 64 526
Jon Reidar Lau Winge Publikumsansvarlig jon@skinm2020.no 413 73 404
Pål Eskerud Ansvarlig Rennkontor rennkontor@skinm2020.no 901 49 690
Kristin Vestgren Sæterøy Koordinator Besøk Slottet kristin@skinm2020.no 902 78 989
Trond Nyrønning Ansvarlig frivillige frivillig@skinm2020.no 904 13 279
Brage Engeset Rødal Ansvarlig skole og barnehage samarbeid brage@konnerud.no 970 27 287
Asgeir Moberg Norges Skiforbund asgeir.moberg@skiforbundet.no 900 24 700
Terje Lund Norges Skiforbund terje.lund@skiforbundet.no 900 20 999
Øistein Lunde Norges Skiforbund oistein.lunde@skiforbundet.no 924 47 076
Geir Mauseth TD geir.mauseth@ringsaker.kommune.no 911 48 587
Olav Kregnes Ass TD
Rune Tøllefsen Ass TD